Відгуки про компанію Інтернет- магазин " Товари в Дім"
- Анна Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Руслан Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Світлана П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Антон Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Людмила С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Владислав О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вікторія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юлія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
замовила 32 пелюшки, пришло 30
- Коментар продавця
Добрий день! Нам дуже прикро, що Ви залишили таку оцінку, але ми намагались з Вами зв'язатись. Хотіли б звернути увагу, що в оголошенні зазначено, що пелюшки відправляємо кратно 30 шт. Ми їх не розпаковуємо. Після отримання посилки ми запропанували Вам різницю за 2 пелюшки повернути на картку але Ви відмовились. Приносимо ще раз вибачення за незручності.
- Юлія
вітаю, можливо тоді буде правильно прибрати можливість самому вказувати кількість пелюшок, навіщо це робити, якщо ви продажте по 30шт? я можу не звернути уваги, що написано в лапках, чи ви цього не розумієте? і да, телефонувати о 8 ранку це якось занадто, зверніть, будь ласка на це увагу, це перше, и по друге, ви бачили мій заказ, але мені ніхто не подзвонив, щоб уточнити це питання
- Коментар продавця
- Анна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
